O mnie

Elwira Zwolińska

Home staging dba o ludzi, domy to tylko pretekst, aby to zrobić” (Barb Schwarz)

Jestem home stagerką i projektantką wnętrz. Prywatnie żoną i mamą wielu dzieci.

Swoje zamiłowanie do wnętrz łączę z wiedzą z zakresu rynku i prawa nieruchomości.

Ukończyłam certyfikowane, specjalistyczne kursy z zakresu projektowania

wnętrz oraz home stagingu w Educoncept.

Mam za sobą również szkolenie Marty Czerkies w zakresie projektowania “pod klucz”, kursy biznesowe, w tym kurs biznesowy dla home stagerów prowadzony przez “Instastaging” Klaudii Leszczyńskiej oraz kursy z zakresu rynku nieruchomości i wiele innych z zakresu projektowania wnętrz jak np. projektowanie pokojów dziecięcych czy salonów fryzjerskich.

Jestem członkiem IAHSP – International Association of Home Staging Professionals – Międzynarodowego Stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalnych home stagerów.

Otrzymałam parę międzynarodowych nagród home stagingowych. Jest to dla mnie powód do jeszcze większej mobilizacji 🙂

O mnie trochę więcej i o firmie

Od czasów szkoły średniej uwielbiałam zmieniać przestrzeń wokół siebie. Ciągle coś przemalowywałam i remontowałam. Miałam w planach zostać reżyserem teatralnym i wszystko szło w tym kierunku, ale ostatecznie wylądowałam na Wydziale Prawa, które z powodzeniem skończyłam.

Jednak po narodzinach kolejnych dzieci postanowiłam totalnie zmienić branżę i zająć się tym, co kocham najbardziej, czyli wnętrzami. I tak trafiłam do fantastycznego Educoncept, z którym jestem związana do dziś.

W swoim projektach uwielbiam bawić się kolorem i różnymi strukturami. Kocham tkaniny. Bardzo ważna jest dla mnie funkcjonalność, bez której każde miejsce może stać się pułapką.

W pracy home stagera staram się zawsze wydobyć na światło potencjał nieruchomości, pozytywnie zaskoczyć. Pomagam właścicielom przygotować wnętrze, które nie tylko zachwyci potencjalnego klienta, ale i zwiększy wartość nieruchomości.

W wolnych chwilach lubię zajmować reanimacją starych mebli i projektować nowe.

Chciałabym, żeby marka MIOMARO HOME kojarzyła się z dobrą jakością i kobiecym podejściem do potrzeb do moich klientów.

Wykonuję projekty dla inwestorów, ale także dla klientów indywidualnych. Przygotowuję mieszkania na wynajem i do sprzedaży. Lubię metamorfozy wnętrz.

Zapraszam na mój profil na Facebook oraz Instagram.