KONSULTACJA HOMESTAGINGOWA – za co płacisz?

Każdy klient, który jest zainteresowany moją usługą home stagingu, otrzymuje ode mnie na początku dość szczegółowy formularz dotyczący nieruchomości. Formularz dotyczy takich danych jak lokalizacja, metraż, stan nieruchomości, planowany budżet. W formularzu jest również miejsce na załączenie fotografii nieruchomości. Dlaczego?

Formularz zawiera podstawowe dane, które pozwalają mi przygotować się do konsultacji.

Jeżeli klient ma problem z przesłaniem niektórych danych jak np. fotografie wnętrz, wtedy jest możliwe umówienie wstępnej wizyty w nieruchomości.

Dlaczego proszę o płatność przed konsultacją i jak się do niej przygotowuję:

Nie przyjeżdżam na konsultację bez odpowiedniego do niej przygotowania, które zajmuje mi średnio kilka godzin, w zależności od wielkości nieruchomości i zakresu home stagingu.

Przed konsultacją:

1) analizuję wszystkie otrzymane od właściciela informacje, wykorzystując całą swoja wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży i wynajmu.

  • bardzo często proszę jeszcze właścicieli o ich uzupełnienie, jeśli jest to konieczne do lepszego zapoznania się z nieruchomością drogą telefoniczną i/lub mailową;

3) przygotowuję koncepcję zmian, która zawiera sobie:

– analizę klienta docelowego;

– konieczne prace remontowe;

– koncepcję kolorystyczną;

– koncepcję aranżacyjną.

Jak wygląda konsultacja i ile trwa?

Podczas konsultacji proponuję konkretne rozwiązania i zmiany w nieruchomości pod kątem ustalonego klienta docelowego. Wskazuję wszystkie jej słabe i mocne strony. Klient otrzymuje ode mnie pełną informację jak właściwie przygotować jego mieszkanie lub dom do sprzedaży/ wynajmu. Przedstawiam konkretne rozwiązania, inspiracje, proponuję przykładowe artykuły dekoracyjne. Wskazuję wszystkie najlepsze rozwiązania. Rozmawiamy o planowanym przez właściciela budżecie na home staging oraz jak go właściwie wykorzystać. Daję propozycje konkretnych rozwiązań. Omawiamy każde z pomieszczeń. Jeżeli dom/mieszkanie jest otoczony ogrodem, to konsultacja może dotyczyć również ogrodu. Na koniec przedstawiam jak może przebiegać home staging i w czym jeszcze mogę pomóc na kolejnych jego etapach.

Ile trwa konsultacja?

Konsultacja trwa minimum 1 godzinę zegarową przy mniejszych lokalach. W większych nieruchomościach jest to zazwyczaj 2-3 godziny. Ten czas jest wykorzystany maksymalnie merytorycznie. Właściciel ma możliwość notowania wszystkich moich uwag i propozycji. Bardzo dobrym uzupełnieniem konsultacji jest LISTA ZAKUPOWA

Gdzie odbywa się konsultacja? Czy istnieje możliwość konsultacji on-line?

Konsultacja stacjonarna odbywa się w nieruchomości. Istnieje możliwość umówienia konsultacji on-line.

Czy konsultacja Ci wystarczy?

Konsultacja daje pełną wiedzę o tym, co powinno zostać wykonane w nieruchomości, żeby właściwie ja przygotować. Jeśli tylko masz czas i chęci możesz wszystko zrobić samodzielnie. Jeśli jednak po konsultacji poczujesz, że jednak potrzebujesz mojego wsparcia, to mogę go udzielić go w różnorodny:

– umówić się z Tobą na kolejną konsultację, podczas której mogę pomóc przy stylizacji nieruchomości do sesji zdjęciowej;

– mogę przeprowadzić za Ciebie cały proces home stagingu;

Ile kosztuje konsultacja? :

Zajrzyj proszę do aktualnego CENNIKA konsultacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *